Опис на собата

Сместувачки капацитет за пријатен престој за двајца гости со можност за поставување дополнителен кревет или бебешко креветче. Апартманите се пространи еднособни, опремени со брачен кревет со димензии 200 х 180 или со два разделени кревети, 200 х 90, LCD TV, телефон, клима уред, мини бар, тоалетна маса, ноќна ламба, огледало, тоалет со туш кабина, фен за коса, бесплатен безжичен интернет, собна услуга, и тераса која нуди воодушевувачки поглед на Охридското езеро.

Карактеристики

Услуга во соба
-------------------------------------------------- Безбеден сеф на рецепција
-------------------------------------------------- Кабелска Телевизија
-------------------------------------------------- Бесплатен Интернет (WiFi)
-------------------------------------------------- Бесплатен Паркинг
--------------------------------------------------
Туш кабина
-------------------------------------------------- Фен
-------------------------------------------------- Клима
-------------------------------------------------- Прибор за лична хигиена
-------------------------------------------------- Фрижидер
--------------------------------------------------
Перење на Гардероба
-------------------------------------------------- Пеглање на Гардероба
-------------------------------------------------- Сопствена Тераса
-------------------------------------------------- Рецепција 24 часа
-------------------------------------------------- Цена: 3782 ден. / 62 eur.
--------------------------------------------------

Направете резервација

Име*
Презиме*
Дата на пријава*
Дата на одјава*
Тип на соба*
Број на соби*
Возрасни*
Деца*
Е-пошта*
Телефон*
Дополнителни барања