Опис на собата

Сместувачки капацитет за пријатен престој за еден гостин со можност за поставување бебешко креветче. Еднокреветните соби се опремени со кревет со димензии 200 x 180, LCD ТV , телефон, клима уред, тоалетна маса, ноќна ламба, огледало, тоалет со туш кабина, фен за коса, балкон, бесплатен безжичен интернет, собна услуга.

Карактеристики

Услуга во соба
-------------------------------------------------- Безбеден сеф на рецепција
-------------------------------------------------- Кабелска Телевизија
-------------------------------------------------- Бесплатен Интернет (WiFi)
-------------------------------------------------- Бесплатен Паркинг
--------------------------------------------------
Туш кабина
-------------------------------------------------- Фен
-------------------------------------------------- Клима
-------------------------------------------------- Прибор за лична хигиена
-------------------------------------------------- Фрижидер
--------------------------------------------------
Перење на Гардероба
-------------------------------------------------- Пеглање на Гардероба
-------------------------------------------------- Сопствена Тераса
-------------------------------------------------- Рецепција 24 часа
-------------------------------------------------- Цена: 2135 ден. / 35 eur.
--------------------------------------------------

Направете резервација

Име*
Презиме*
Дата на пријава*
Дата на одјава*
Тип на соба*
Број на соби*
Возрасни*
Деца*
Е-пошта*
Телефон*
Дополнителни барања